Etkisini ilk kullanımdan itibaren hissedebileceğiniz Johnson's Baby Yağ, cildi nemlendirir ve uzun süreli yumuşaklık sağlar. Johnson's Baby Yağ içeriği sayesinde bebeklerin cildinde sıklıkla kullanılabilecek güvenilir bir üründür. Özellikle bebeğinizin banyosundan sonra ıslak cildine uygulamak ve ardından kurulanmak, günlük cilt bakımını gerçekleştirebilmek için yeterli olur. Yumuşak ve kaygan dokusu ile bebeklerin banyo sonrası masajında kullanmak için ideal bir seçimdir. Bebe yağı ile yapılan masaj sonrasında bebekler rahatlamış bir şekilde uykuya geçebilir.

Düzenli olarak kullanıldığında, bebeklerin cildinin nemli ve yumuşak kalmasını sağlayarak cildin elastikiyetini korur. Böylece bebeğinizin rahat bir gün geçirmesini sağlar. Yazın deniz ve güneşten, kışın soğuk hava şartlarından kaynaklı cilt değişimlerine karşı da bebek cildinin nem dengesini düzenler. İçeriğindeki bileşenler sayesinde bebeğinizin cildi, her zaman canlı ve sağlıklı bir görüntüye sahip olur.

Johnson's Baby’yi, aloe vera yağının cilde yumuşak teması ve hoş kokusu ile bebeğinizin cildine rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Bebek ürünleri içinde en sık tercih edilen Johnson's Baby Yağ Aloe Veralı cilt bakım yağına sahip olabilmek için ürünü hemen sepetinize ekleyerek siparişinizi oluşturabilirsiniz.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır