Ürün Detayı

 

•Bitki özlü pişik önleyici krem 

•Kızarıklığı önlemeye yardımcı olur

•Çinko ve lanolin sayesinde pişik oluşumuna karşı uzun süreli koruma sağlar

Dermotolojik olarak test edilmiştir.

 

Genel Bilgiler

Pişik, bebeklerde en sık karşılaşılan problemler arasında yer almaktadır. Kullanılan bezin yapısı, hijyen ürünleri ve en önemlisi bebeğin bezinin sık sık değiştirilmemesi bebeklerde pişik oluşmasına neden olmaktadır. Bebeklerin çişi ile uzun süre beklediğinde idrar içinde bulunan üre amonyağa dönüşerek bebeklerin hassas tenine zarar verir. Bunu engellemek için bezlerinin sık sık değiştirilmesi gerekir. Pişik kaçınılmaz olduğunda ise en etkili çözüm bebek pişik kremidir. Wee Baby Pişik Kremi; bitki özlüdür, pişik ve kızarıklığı önlemeye yardımcı olur. E vitamini, vaseline ve bitki karışımlı pişik önleyici krem, pişiğe karşı önlem almanızda etkili olacaktır. Çinko ve lanolin sayesinde pişik oluşumuna karşı uzun süreli koruma sağlar. Sürülmesi ve temizlenmesi kolay olan pişik kremi dermotolojik olarak test edilmiştir.

Bitki özlü pişik önleyici krem pişik ve kızarıklığı önlemeye yardımcı olur. Dermatolojik olarak test edilmiştir. İçerdiği %15 çinko oksit ve lanolin sayesinde pişik oluşuma karşı uzun süreli koruma sağlar. 

Kullanım Detayları 

ÇOCUĞUNUZUN SAĞLIK VE GÜVENLİĞİ İÇİN UYARI!

● BU MAMÜLÜ DAİMA ERİŞKİN GÖZETİMİNDE KULLANINIZ.

● KULLANILMAYAN BÜTÜN BİLEŞENLERİ ÇOCUKLARIN ERİŞEBİLECEĞİ YERLERDEN UZAK TUTUNUZ.

 

Kullanım Talimatı:

● Bebeğinizin bezi değiştirilme sırasında, bez bölgesini iyice temizleyip kurulayınız ve nazikçe uygulanıyınız. . Her bez değişiminden sonra kullanılması önerilir. 

● Cilt üzerinde koruyucu bir tabaka oluşturarak bebeğin ıslak yüzey ile temasını önler.

● Sadece harici kullanınız. 

● Gözle temasından kaçınınız. 

 

Uyarı: 

● Beklenmeyen bir etki ile karşılaştığınızda lütfen doktorunuza başvurunuz. 

● Ürünü güneş ışığı altında bırakmayınız ve oda sıcaklığında muhafaza ediniz. 

 

Lütfen bu bilgileri referans için saklayınız.

 

İçerik / IngredIents: 

Petrolatum, Lanolin, Zinc Oxide, Propionic Acid, Olive Oil PEG-7 Esters,  Prunus Amygdalus  Dulcis Oil, Chamomilla recutita Flower Extract,  Propylene glycol, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Parfum, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Geraniol, Linalool.

 

 

 

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır